Sīkdatņu izmantošanas politika

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mājas lapā http://www.kredituinkasso.lv/ , norādot sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības sīkdatņu lietošanas gaitā. Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt SIA “Kredītu Inkasso” sniegtos finanšu pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanu.

KAS IR SĪKDATNES?
Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē brīdī, kad jūs apmeklējat mājas lapu. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Kādas sīkdatnes izmanto http://www.kredituinkasso.lv/ un kādi ir to lietošanas mērķi?
Šajā mājas lapā tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:
1) Lietotāja identifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu;
2) Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta SIA “Kredītu Inkasso” pakalpojumu nodrošināšanu;
3) Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāko klienta pieredzi;
4) Lietošanas statistika un analīze – nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantota http://www.kredituinkasso.lv/ interneta vietne, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm.
5) Pakalpojumu piedāvāšana un klientu vajadzību analīze – sīkdatnes, kas nodrošina klienta vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu izstrādi.

http://www.kredituinkasso.lv/ mājas lapā var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija. Lietotājam var tikt parādīti atbilstošākie piedāvājumi arī sadarbības partneru interneta resursos.

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?
Ja nevēlaties, lai jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Tomēr atcerieties, ka bez sesijas sīkdatņu apstiprināšanas ar http://www.kredituinkasso.lv/ mājas lapas palīdzību jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot SIA “Kredītu Inkasso” sniegtos pakalpojumus.

Kur var saņemt informāciju?
Par sīkdatņu izmantošanu un jūsu personas datu drošu apstrādi atbild SIA “Kredītu Inkasso”. Kontakttālrunis: + 67214004 vai rakstīt uz info@kredituinkasso.lv.

Comments are closed.